Перше місце

У Кропивницькому з 27 по 29 жовтня пройшов чемпіонат України з велокросу.

Як повідомив тренер Кам'янської ДЮСШ № 4 Сергій Федоренко, в перший день спортсмени змагалися в груповій гонці. "Гонщики повинні були за 30 хвилин подолати якомога більше кіл (коло 3,5 км. - прим. автора), - розповідає тренер. - Катерина Танцура лідирувала до останнього кола. Але за кілька метрів до фінішу вона впала і закінчила гонку на другому місці. Валерія Зайчук була сьомою, Даша Жук - восьмою. Команда дівчаток посіла друге місце. На другий день відбулася естафета. Катя Танцура їхала в команді, складеній з гонщиц із Кропивницького та Донецька. Дівчата стали переможницями чемпіонату. А В.Зайчук і Д.Жук зупинилися за крок від призової трійки. У хлоп'ячій мікс-команді з нашого міста виступав Максим Ковальчук. З ним ще їхали два спортсмена із Нікополя і велогонщик з Кривого Рогу. Хлопці стали п'ятими".

5 листопада планується закриття сезону змаганнями з велокросу. Гонки пройдуть на лівому березі в районі моста через дренажний канал.