q8 YjBLCOgM

В Сумах з 10 по 14 травня проводивлася першість України з велоспорту серед молодших і старших юнаків, юніорів та дівчат.

Як повідомив тренер Кам'янської ДЮСШ № 4 Сергій Федоренко, його вихованці виступали в складі збірної Дніпропетровської області. "В перший день проводилась гонка з роздільними стартами, - розповідає тренер. - Кращим з наших хлопців, шостим, був Артур Орлов. Таке ж місце посіла і Валерія Зайчук - краща серед дівчат збірної області. Наступного дня проводились групові гонки. Орлов став четвертим, Зайчук - п'ятою. По цим дням підводились командні заліки. Перший день ми стали п'ятими, після групової гонки четвертими. А після останнього дня юнацька збірна Дніпропетровщини була вже першою. Великий вклад в цю перемогу вніс Артур Орлов, який в  гоці-критеріумі став чемпіоном. А дівчата (Валерія Зайчук, Дар'я Жук, Валерія Калюга, Катерина Танцура, Анастасія Маковєй) щодня ставали другими".

Наступна гонка - першість України серед юніорів - де будуть брати участь велогощики із Кам'янського, пройде по шляхам Житомирщини з 18 по 23 травня.