Казаков

З 25 по 30 квітня на вулицях міста Рівне проводився чемпіонат України з шосейних велогонок.

Як розповів тренер Кам'янської ДЮСШ № 4-ЦТК "Горицвіт" Сергій Федоренко, чемпіонат країни проводився з неолімпійських видів програми. "Чемпіонат розпочався з роздільної гонки, - говорить С.Федоренко. - Наступного дня була парна гонка, потім з вибуванням. На завершення в останній день змагалися команди. Дівоча збірна Дніпропетровської області складалася тільки з представниці Кам'янського. В загальному заліку Валерія Зайчук, Дар'я Жук, Анастасія Маковей і Катерина Танцура стали бронзовими призерами. В окремих видах програми наші дівчата теж показали непогані результати. В парній гонці "срібло" дісталося дуету В.Зайчук/Д.Жук. Краще місце в гонці з вибуванням - четверте - дісталося Валерії Зайчук. В командній гонці спортсменки Дніпропетровщини стали теж четвертими".

А вже з 10 по 14 травня вихованки тренера С.Федоренко будуть виступати на змаганнях в Сумах. Після велогонки в Польщі, Ярослав Козаков зараз долає етапи на дорогах Чехії. Потім він буде їхати в Житомирі на юніорській багатоденці. Результати його виступів ми дізнаємося пізніше.