Кашуба

Сьогодні, 4 вересня, в Дніпрі пройшов шостий етап любительского кубку України (ЛКУ) з велокрос-кантрі - "Дніпровські кручі". В змаганнях прийняли участь 123 спортсмени із 28 міст країни. Серед семи учасників із Кам'янського найкращий результат показав Павло Кашуба. Він став першим в категоріїї "Початківці" (найчисленніша серед шести категорій - 70 велогонщиків, - прим. автора) Павло пройшов дистанцію 21,5 км, а це п'ять кругів (круг - 4,3 км.), за 1 годину 4 хвилини 37 секунд, випередивши на три секунди Олексія Овчинникова. Третім став Олександр Шатов (1:06,33).

ДОВІДКА

Павло Кашуба вперше вийшов на трасу в ЛКУ в 2013 році. За цей проміжок часу він прийняв участь в 39 стартах, ставши 12 разів призером (5+3+4).

Текст: Віктор КУЛЕНКО.