luchniki 1 0

18 травня в Запоріжжі відбулися відкриті змагання першості ФСТ "Спартак" Запорізької області зі стрільби з лука

На стрільбищі острова Хортиця зустрілися 65 лучників Запоріжжя, Харкова, Мелітополя, Кривого Рогу, Дніпра та Кам'янського. Для Кам'янської Федерації стрільби з лука цей турнір став дебютним, і наша команда була найчисленнішою серед усіх команд. Команда Федерації складалася з 19 випускників і вихованців спортивного клубу "Орлан" (тренери Володимир Домрачев та Ірина Василина, голова Федерації Олег Рибалка). Змагання проводилися в шести категоріях: блочний лук - дорослі; класичний лук - дорослі, старші кадети, молодші кадети, новачки дорослі, новачки молодші, які розіграли десять комплектів нагород.

На рахунку кам`янчан дев`ять медалей (2+3+4). Особливо хочеться відзначити результат двох наших спортсменів. Саша Демяненко проявив справжній чоловічий характер, відновившись після травми руки він посів перше місце в категорії старших кадетів. А серед старших новачків, де стріляли тридцятирічні чоловіки, нашу команду представляв одинадцятирічний Кирило Мар'яненка. Боротьбу в фіналі за третє місце він довів до перестрілки, де за рахунку 5:5, на жаль, програв більш дорослому спортсмену.