75037765

У польському Гданську сьогодні, 9 вересня, завершився мотокрос Європейських країн MXoEN-2018.

На старти протягом двох днів виходили 11 чоловічих і 8 жіночих команд, які представляли 19 країн Європейського континенту. Честь України захищали кам'янчанин Дмитро Чернов (№ 37), дніпрянин Семен Неруш (№ 38), Максим Києнко (№ 39) з Києва та Ярослав Крапівцев (№ 40) з Луганської області. За підсумками всіх гонок серед чоловічих команд в класах 85сс, 125сс і 250сс українці зайняли десяте місце. Перемогли мотогонщики Італії. Призерами стали спортсмени Франції та Норвегії.

Плакат мотокроса в США

За повідомленням фахівців, нашим гонщикам не вистачило банального досвіду міжнародних змагань. Є й приємна новина. Нашого земляка 18-річного студента Кам'янського індустріального коледжу, майстри спорту Дмитра Чернова включили у дорослу національну збірну України на участь в Кросі Націй. На змаганнях в США, які пройдуть з сьомого по дев'яте жовтня, Чернов буде виступати в гонках класу МХ2.