Призери гонки

24 березня в місті Нова Каховка (Херсонська область) відбувся Кубок України з мотокросу.

Погода як і на мотокросі, який пройшов зовсім недавно в Кам'янському, порадувала спортсменів і уболівальників. На піщаній трасі свою чергову перемогу здобув кам'янчанин Дмитро Чернов, який виступав в класі мотоциклів МХ2.

Перший заїзд виграв Вадим Карасюк з міста Олешки, у другому кращий результат показав Діма. У підсумку за кращим часом перше місце дісталося студенту Кам'янського індустріального коледжу Дмитру Чернову (№ 623). Друге місце зайняв Вадим Карасюк (Олешки), третім став Дмитро Цап (Дніпро).

Наступною гонкою стане чемпіонат України. Мотоспортсмени будуть змагатися 31 березня - 1 квітня в місті Олешки Херосонської області.