Пятница, 14 Август 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Кам'янському 6 липня представники громадських спортивних організацій звернулися до мера міста Андрія Білоусова з проханням відновити роботу секцій, що діють на базі комунальних навчальних закладів. Через карантинні обмеження в Кам'янському стало неможливо працювати з дітьми у віці 6-12 років. У неолімпійських видах спорту ця категорія дітей є основною. На думку керівництва Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, в умовах децентралізації влади, місцева влада має можливість і повноваження самостійно регулювати і розробляти правила роботи спортивних секцій в умовах карантину. Звернення підписали: Федерація Айкідо «Сакура», Центр бойових мистецтв «СПАРТА», Кам`янська Федерація черлідингу групи підтримки спортивних команд, Кам`янська федерація кіокушин-кан карате.


У Кам'янському карантинні обмеження повністю зірвали роботу спортивних секцій. Найбільше постраждали неолімпійські види спорту, які не представлені в міських спортивних школах. В історії нашого міста вже був сумний випадок, коли в 90-х роках, в період бурхливої ​​приватизації містоутворюючих підприємств, припинили працювати спортивні секції та туристичні клуби, які діяли при профспілках. Саме тоді практично повністю зникли не просто окремі федерації і клуби, а цілі види єдиноборств: бойове ушу, традиційне карате, кікбоксинг, таїландський бокс, рукопашний бій та ін. На межі зникнення виявилося і кіокушин карате, секції якого існували на базі профкому ПХЗ. Це був дуже важкий період, як для тренерів, так і для вихованців, через відсутність умов для занять багато хто був змушений припинити тренуватися. На жаль, не всі тренера і спортсмени змогли успішно перекваліфікуватися і піти працювати в інші сфери. До речі, на думку представників правоохоронних органів, однією з головних причин сплеску криміногенної обстановки в 90-х роках є припинення повноцінної роботи спортивних секцій та клубів. У місцевих засобах масової інформації неодноразово згадувалося, що в той період в Дніпродзержинську налічувалося понад 40 організованих угруповань, що займалися бандитизмом і рекетом. На думку керівництва Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, цієї ситуації можна було б уникнути, якби з боку місцевої влади були прийняті відповідні організаційні заходи.

"Нам довелося витратити багато зусиль, щоб відновити в Кам'янському роботу секцій з кіокушин карате і вибудувати чітку спортивну діяльність: семінари, іспити, спортивно-оздоровчі збори, змагання. Однак всі наші спортивні та організаційні досягнення можуть бути повністю перекреслені через карантинні обмеження і неможливості працювати з юними і дорослими вихованцями. Ми не хочемо повторення сумного досвіду 90-х років минулого століття, коли в Кам'янському деякі види єдиноборств практично повністю зникли. Ми впевнені, що сьогодні, в умовах децентралізації, громадськість з місцевою владою можуть вжити заходів, які допоможуть відновити повноцінну роботу спортивних секцій", - заявив Євген Колішевський, президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.