Богиня і Гончарова

З першого по третє грудня в Харкові проходив Кубок України з черлідингу, що зібрав більше тисячі спортсменів всіх вікових категорій з 13 областей країни. Дніпропетровщину на змаганнях гідно представили Кам'янські команди СК "Прометей", СК "Іскра", де тренерами працюють Альона Козинець, Анастасія Дегтяр, Валерія Чабан, Алеся Литвинова. Їх вихованки продемонстрували високий рівень підготовки і завоювали 27 нагород (12+9+6). Серед багатьох переможців з Кам'янського потрібно відзначити Діану Семеруніну і Ангеліну Настечко, вихованок Альони Козинець з СК "Прометей", які змагалися з 32 суперницями у віковій категорії 5-8 років і здобули впевнену перемогу.

Настечко і Семеруніна з тренером Альоною Козинець

У дуже складній боротьбі перемогли їх одноклубниці Валерія Соловей і Анастасія Холобко, які виступали серед дорослих черлідерів, а також юніорки Ярослава Богиня і Софія Гончарова. Ці перемоги безсумнівно великий стимул для дівчат, які будуть представляти нашу країну в ці вихідні на Чемпіонаті Європи в Греції.