З 28 вересня по 3 жовтня в селі Поляна Закарпатської області проходив кадетський (до 17 років) чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат, який зібрав двадцять дві команди. Збірна Дніпропетровської області посіла шосте загальнокомандне місце. В її копилку зробили внесок у вигляді 65 залікових очок два важкоатлета Кам`янської КДЮСШ "Металург".

Як повідомив Заслужений тренер України Сергій Володимирович Петеримов (КДЮСШ "Металург") на поміст виходили його вихованці Євген Шкода і кандидат в майстри спорту Микита Сергієнко. "Євген Шкода змагався серед учасників з ваговою категорією 49 кілограмів і посів четверте місце. Він поступився бронзовому призеру всього один кілограм, набравши в сумі двоборства 146 кілограмів (65+81), - розповідає С.Петеримов. - Микита Сергієнко у впертій боротьбі серед штангістів у вазі 81 кілограм став другим. Його показники: ривок - 120 кілограмів (поступився чемпіонові всього 1 кілограм), в поштовху успішно покорив спочатку 138 кілограмів, а потім на 7 кілограмів більше. Хотів штовхнути ще 150 кілограмів, які б давали йому можливість виконати норматив майстра спорту України, але зробив це невдало". Та все ж показана сума двоборства (265 кг) дозволила Микиті Сергієнку стати срібним призером чемпіонату країни.