Понедельник, 29 Ноябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

НАГРАЖДЕНИЕ 67
 
 
У Харкові на базі СК "Локомотив" з 5 по 9 лютого проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до сімнадцяти років (2002 р.н. і молодше). Паралельно проводився чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ, ДЮСШОР і УОР до вісімнадцяти років (2001 р.н. і молодше).
 
У змаганнях взяли участь близько трьохсот атлетів з тридцяти двох команд. За повідомленням тренера Олексія Юхимовича Петеримова, Кам'янське представляли кандидати в майстри спорту Ерік Потапов (ДЮСШ № 2), Антон Петеримов (ККФВ-ДЮСШ № 2) і Микита Сергієнко (СК "Дніпровець").
 
"Так склалося, що у ваговій категорії до 67 кг (саме в ній змагалися А.Петеримов і Е.Потапов) заявилося найбільша кількість учасників - 39 спортменів, - розповідає А.Е.Петеримов. - Суддівській колегії довелося, відповідно до вимог правил, розбивати цю категорію на три групи - "А", "Б" і "В". З заявленими кращими сумами наші спортсмени потрапили в групу "А", яка стартувала останньою. А як показує практика, найчастіше саме спортсмени цієї групи борються за призові місця і медалі.
 
Ерік Потапов стартував в ривку з 90 кг. На жаль два наступних підходи до 95 і 98 кг були невдалими. Антон Петеримов почав з ваги в 100 кг. Потім впевнено зафіксував 105 і 108 кг. У поштовху Е. Потапов піднімає 110, потім 115 кг, що дало в сумі 205 кг. З ваги в 123 кг стартує А.Петеримов, і штанга слухняно завмирає над головою. Вже є перше місце в чемпіонаті серед сімнадцятирічних. У другому підході Антон впевнено штовхає 128 кг. Залишився ще один підхід і можливість вирішити дуже важливе завдання для кожного спортсмена - виконати норматив майстра спорту. Для цього тренери замовляють вагу 132 кг. Стрункий і найвищий в своїй категорії, з прекрасно розвиненою мускулатурою, Антон зосереджено підходить до важкого снаряду. Ще раз подумки прокручує рух. Бере штангу на груди і потужно виштовхує її на прямі руки над головою. Судді одноголосно зараховують вага. Всі шість підходів виконані бездоганно точно! У залі звучать бурхливі оплески".
 
ХАРЬКОВ АНТОН СТАРТ 132
  
Виконано всі задумки тренерів і спортсмена. В "кишені" у Антона Петеримова шість медалей (4 золотих і 2 срібних), титул переможця в чемпіонаті України до сімнадцяти років, норматив майстра спорту (двадцять дев'ятий майстер спорту підготовлений Олексієм Юхимовичем Петеримовим і десятий - Василем Олексійовичем Петеримовим). Плюс встановлені шість рекордів області: 105 і 108 в ривку, 128 і 132 у поштовху, 231, 236 і 240 кг у сумі двоборства у ваговій категорії до 67 кг. У номінації чемпіонату серед спортсменів ДЮСШ та ДЮСШОР (до вісімнадцяти років) Антон став другим, програвши чемпіону всього один кілограм в сумі. Зате він підняв найважчу штангу вагою в 132 кг, випередивши свого суперника майстри спорту, члена збірної України з Харкова Олександра Лавриненко на один кілограм.
 
ХАРЬКОВ СЕРГИЕНКО НА ГРУДИ 115
 
На наступний день у ваговій категорії до 73 кг прекрасно виступив Микита Сергієнко. Успішно спрацювавши, як і Антон, на всі шість підходів, він став шостим в програмі чемпіонату України серед юнаків до сімнадцяти років.