Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

АНТОН НАГРАЖДЕНИЕ

22 грудня в Дніпрі на базі залу важкої атлетики ім. олімпійського чемпіона Юрія Зайцева пройшов відкритий турнір заслеженного тренера України В.І.Сансієва. У ньому взяли участь близько ста спортсменів з десяти колективів нашої області і Кременчука.

Володимир Іванович Сансієв пропрацювавши півсотні років тренером з важкої атлетики, пліч-о-пліч з такими корефеямі, як Є.Бровко і В.Нечепуренко, підготував кілька десятків майстрів спорту і майстрів спорту міжнародного класу. Серед його кращих учнів МСМК, чемпіони СРСР Михайло Гельфанд і Ілля Савін. Прекрасний педагог і людина, Володимир Іванович користується величезною повагою своїх колег по залізній грі.

ОГАЙ НАГР

Кам'янське на цих змаганнях представляли підопічні тренерів Василя та Олексія Петеримових (ККФВ-ДЮСШ № 2). На їхньому рахунку чотири медалі у сумі двоборства: "бронза" і три "золота". Перші місця зайняли кандидати в майстри спорту Вікторія Огай, Анастасія Цвіль і Антон Петеримов. Третє місце у Івана Соколова. Особливо варто відзначити виступ Антона Петеримова. При власній вазі 68,10 кг Антон виступав у категорії 73 кг, будучи найлегшим серед суперників. І тим не менше спрацювавши чітко у всіх шести підходах: ривок - 95, 100, 103 кілограми, поштовх - 115, 122 і 127 кілограмів, сума 230 кілограмів, він впевнено зайняв перше місце. Результат цей, як виявилося став третім в абсолютній першості по таблиці професора Сінклера. Випередили в цій номінації Антона тільки два сильних дорослих майстри спорту з Кременчука та Дніпра.