Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

DSC0115

В спортивному залі КСЦ "Дніпровець" 10 листопада пройшла  першість Кам`янського серед важкоатлетів 2003 року народження та молодше.

Спортсменів привітали голова міської федерації важкої атлетики Руслан Шкода, заступник профспілки "Металургів" Віталій Ровков і начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань міської ради Анатолій Івашина. Родзинкою пешості стали виступи срібного призера юнацького чемпіонату України нинішього  року Микити Сергієнка та учасниці цих ж змагань Олександри Богун.

На поміст виходили 15 штангістів, що представляють три важкоатлетичні школи міста: "Дніпровець" (тр. С.В.Петеримов), ККФВ (тр. В.О.Петеримов, О.Ю.Петеримов) та ДЮСШ № 2 (тр. М.А.Загриценко).

Спортсмени виконували дві вправи: ривок і поштовх. Після двохгодинних виступів штангістів, головний суддя змагань майстер спорту Микита Івашина оголосив призерів. Абсолютним переможцем у двоборстві став Микита Сергієнко, вихованець Заслуженого тренера України Сергія Володимировича Петеримова. Юнак у ривку показав результат 85 кг, штовхнув штангу вагою 110 кг, що в ваговій категорії до 63 кг принесло загальну суму 195 кг. До речі, Микита є членом збірної України в своїй віковій категорії.