Понедельник, 18 Октябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З 12 по 15 травня проводився чемпіонат України з класичного пауерліфтингу, в якому за нагороди змагалися 98 атлетів.

Кам`янчанки Віра Попруга (верхнє фото) і Тетяна Музиченко з ДЮСШ № 2, яких тренує Валентин Маліков, були єдиними, хто представляв Дніпропетровщину на цих престижних змаганнях. Дівчата привезли додому 8 медалей.

Першою в чемпіонаті взяла участь кандидат у майстри спорту Тетяна Музиченко, що змагалася за медалі у ваговій категорії до 52 кг. Незважаючи на нетривалий період перебування спортсменки в пауерліфтингу, їй вже не раз вдавалося демонструвати високі результати. Наприклад, на регіональному рівні Тетяні належить рекорд області в категорії жим штанги лежачи. Прогресує спортсменка і в двох інших видах - присіданні і становій тязі. Про це свідчать показники на тренуваннях в спортклубі "Power". На заваді на шляху до медалей могло стати тільки відсутність досвіду участі в турнірах, подібних рівню чемпіонату країни. І боротьба на помості, яку продемонструвала Музиченко, стала тому підтвердженням. Особливо це позначилося в присіданні - першій дисципліні турніру, де дві несподівані осічки могли стати проблемою в загальному підсумку. До честі спортсменки варто сказати, що в цілому вона зуміла впоратися з передстартовим хвилюванням, виступивши на "відмінно". Завойовані три "малі" медалі: по "сріблу" - в жимі штанги лежачи і становій тязі, а також "бронза" - у присіданні. Підсумком виступу в триборстві стала "велика" бронзова медаль.


Непросто було і другий кам'янчанці. Віра Попруга відома не тільки своїми виступами в "залізних" змаганнях з пауерліфтингу та армліфтингу. Спортсменка є майстром спорту України з шашок. Вважається, що спроба успішних виступів відразу в декількох видах спорту, часто призводить до недопідготовки в кожному з них окремо. Звичайно, так воно і є, однак пристрасть до спорту іноді порушує правила. І події на минулих в березні-квітні-травні 2021 року змаганнях показали, що з симбіозом розуму і сили у В.Попругі і її тренерів В.Малікова (пауерліфтинг) та А.Панченко (шашки) все в порядку. У цей період 17-річна Віра принесла Кам`янському, Дніпру і Україні 6 медалей (!) Українського і європейського рівнів:
- 12 березня: чемпіонка України з шашок-100 (до 19 років);
- 13 березня: чемпіонка Дніпропетровської області з пауерліфтингу (до 18 років);
- 26 березня: срібний призер з шашок-100 (до 26 років);
- 7 квітня: чемпіонка України з жиму штанги лежачи (до 18 років);
- 26 квітня: бронзовий призер чемпіонату Європи з шашок-64 (до 20 років);
- 26 квітня: срібний призер ЧЄ з шашок-64 (серед студентів).

Щільний графік змагань - звичний ритм для цієї спортсменки. Однак, всюдисущий коронавірус і закриті через це спортзали в Туреччині на останньому в медальному списку чемпіонаті Європи, обмежили фінальну підготовку до Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу. В результаті, на підсумкових тренуваннях тренер не встиг "промацати" граничні можливості Віри. Як наслідок - чотири "срібла" в класичному триборстві (одна "велика" і три "малих" медалі в сумі, присіданні, жимі і тязі) в ваговій категорії "84+". Слід правда зазначити, що суперник у боротьбі за "золото" був дуже гідним. Спортсменка з Харкова зуміла оновити два рекорди України у присіданні та становій тязі.