Понедельник, 29 Ноябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


У змаганнях, які відбулися 14 лютого в спортивному залі (вул. Колеусівська, 3) Кам`янськ ДЮСШ № 2, взяли участь не тільки вихованці цієї дитячо-юнацької спортивної школи (тренери - Г.Степанченко, В.Маліков, І.Марей), а й спортсмени з інших куточків Дніпропетровщини.

Підсумки чемпіонату підбивалися за сумою результатів трьох базових дисциплін пауерліфтингу - присідання зі штангою на спині, жим штанги лежачи та станова тяга штанги.

У першій половині чемпіонату виступали юні атлети. Незважаючи на вік, їм вдалося продемонструвати злагоджені дії, хорошу підготовку і витривалість. Серед дівчат варто відзначити двох вихованок Валентина Малікова (СК "Power") Тетяну Музиченко (вагова категорія до 52 кг), яка вижала штангу вагою 60 кг, і Віру Попругу (+84), що зібрала в сумі вагу 315 кг. І нехай це не кращі з результати, головне, що обидві дівчини помітно прогресують.

Приємно було спостерігати і за боротьбою досвідчених ліфтерів. Незважаючи на те, що на помості боролися досвідчені спортсмени, серед яких були як кандидати, так і майстри спорту, атлети часом не могли впоратися зі своїми емоціями. Глядачам в залі, звичайно ж, подобалася така боротьба, тому вони неодноразово вдостоювали виступаючих спортсменів своїми гучними оплесками. Навіть коли штанга їм не підкорялася. Якщо ж говорити про кам`янчан, то потрібно відзначити виступи Ніни Очкась, Гаяне і Руслана Роман, Іллі Марея і багатьох інших, які пробилися на п'єдестал.

За підсумками турніру багато учасників поліпшили свої результати, а також оновили особисті рекорди. І це неспроста, адже вже в середині березня юнаки і дівчата, а також юніори та юніорки будуть боротися за обласні медалі. Дорослі ж в регіональних змаганнях найсильніших визначать на початку квітня цього року.

І наостанок про суддів, чиї злагоджені дії дозволили уникнути травм на помості. У чемпіонаті були задіяні Роман Руденко, Тетяна Комлєва, Артем Гудзенко, Анастасія Дрьомова і інші судді, чиї імена відомі далеко за межами Дніпропетровської області.

В.Попруга.