Воскресенье, 05 Декабрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

У змаганнях з класичного пауерліфтингу, які проходили в ФСК "Локомотив" міста Чернівці, брали участь вихованці різних ДЮСШ України у віці від дванадцяти до двадцяти трьох років. Кам'янчанам тричі вдалося піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу.

У класичний пауерліфтинг входить три базові дисципліни: присідання зі штангою на спині, жим штанги перед грудьми лежачи і тяга штанги (підняття ваги і фіксація його). Кам'янське було представлено чотирма вихованцями тренерів ДЮСШ №2 Валентина Малікова і Анастасії Дрьомової (підготовка спортсменів ведеться на базі спортклубу Power).

Віра Попруга пауерліфтінгом займається відносно недавно - всього півтора року. Проте, не дивлячись на дебют в подібного рівня змаганнях, продемонстрованих результатів у ваговій категорії понад 84 кілограм вистачило, щоб стати чемпіонкою серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл України. У жимі штанги лежачи вагою 57,5 ​​кг стала шостою серед 24 спортсменок третьої вікової групи (2001/2003 р.н.), де боролася кам'янчанка. Краще справи йшли з тягою штанги - 125 кг (четверте місце). Відмінно вдалося виступити в присіданні зі штангою. Тут піднята Вірою Попруга вага 120 кг стала рекордною. Якщо ж говорити про суму триборства, за якою і визначалися місця учасниць на чемпіонаті країни, то вага 302,5 кг стала третьою серед усіх спортсменок ДЮСШ третьої вікової групи. Потрібно також відзначити, що всі дев`ять підходів кам'янчанки до штанги судді класифікували як успішні.

Серед однолітків третьої вікової групи боровся ще один спортсмен з нашого міста - другоразрядник Микита Маррей. Незважаючи на скромні показники, продемонстровані серед тринадцяти учасників у ваговій категорії до 74 кг, набрана кам'янчанином сума триборства 467,5 кг ( "присідання" - 172,5 кг; "жим" - 105 кг; "тяга" - 190 кг) відповідає нормативу першого дорослого розряду в пауерліфтингу.

Свій чемпіонський титул завоював ще один представник ДЮСШ № 2 - Данило Свистун. Всього у другій віковій групі (2004/2005 р.н.) серед юнаків виступало 38 пауерліфтерів, а у ваговій категорії до 74 кілограмів, де наш атлет боровся за медалі, - семеро. Незважаючи на велику конкуренцію і тривалу марафонську дистанцію, переможцем в цій категорії став наш земляк. У "присіданні", "жимі" і "тязі" суддями відповідно були зафіксовані наступні результати - 142,5 кг (друге місце у ваговій категорії), 95 кг (перше місце у ваговій категорії) і 170 кг (друге месце у ваговій категорії). У підсумку, набрана сума триборства 467,5 кг дозволила Данилу Свистуну піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу, і це була вже друга золота медаль для Кам`янского. Зостання майстерності Данила дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє його тренеру Анастасії Дрьомової, яка на цьому чемпіонаті не тільки налаштовувала вихованців ДЮСШ № 2 на боротьбу і перемогу, а й сама прийняла в ньому участь. І варто зазначити - успішно.
Честь міста тренер-спортсмен відстоювала в четвертій віковій групі (1996/2000 р.н.), де боролися вісімнадцять юніорок. Основна боротьба за золоту медаль і чемпіонський титул у ваговій категорії до 57 кг розгорнулась між двома учасницями - Анастасією Дрьомовою і опоненткою з Тернополя. Спортсменки поперемінно виграли "присідання" (результат кам'янчанки 85 кг - перше місце) і "жим" (45 кг - друге місце). Все повинно було вирішитися в останніх підходах в "тязі", проте в цій дисципліні обидві учасниці підняли однакову вагу - 97,5 кг. Але найбільшу суму триборства - 227,5 кг - вдалося показати атлетці із Кам'янського Анастасіі Дрьомовій. Її "золотий" успіх на цьому чемпіонаті України для вихованців ДЮСШ № 2 став третім з чотирьох можливих.