Воскресенье, 05 Декабрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 


Головні старти країни серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків і жінок, ветеранів, а також студентів вищих навчальних закладів проходили в Харкові з 18 по 28 вересня. Всього в чемпіонаті країни взяли участь 362 спортсмена з 21 регіону України. Шестеро - з Кам'янського.

У класичний пауерліфтинг входять три силові базові дисципліни: присідання зі штангою на спині, жим штанги лежачи та тяга штанги. Кам'янське було представлено вихованцями тренерів ДЮСШ №2 Валентина Малікова (підготовка спортсменів ведеться на базі спортклубу "Power") і Григорія Степанченко (СК "Тандем").

У ваговій категорії до 93 кг серед дорослих за медалі боролися майстри спорту Роман Руденко ("Power") і Микола Дудін ("Тандем"). По суті, в цій категорії спортсмени боролися за 2-3 місця, тому що фаворит Анатолій Новописьменний з Полтави не тільки впевнено взяв "золото", а й оновив відразу три рекорди України. Для Руденко все вирішилося в "жимі", де його показник на 15 кг (167,5 кг) "відстав" від бронзового призера. В результаті, сума триборства у Романа була п'ятою (за додатковими критеріями його обійшов пауерлифтер з Бахмута). У Миколи же в сумі триборства результат скромніше - 630 кг. Розмістився він в результаті на 12-й сходинці турнірної таблиці.

Подібного з Дудіна результату добився і кандидат в майстри спорту Олександр Мєх з "Тандему". Борючись в категорії 83 кг з 17-ю спортсменами з восьми міст, кам'янчанин завершив змагання на 13-й позиції (сума - 585 кг).

Дуже потужними вийшли виступи у майстри спорту Родіона Руденко ("Power") і кмс Артема Паркінг ("Тандем"). Перший мірявся силами з юніорами в категорії 83 кг. Другий же - з дорослими в категорії 59 кг. Обидва атлети виступили дуже солідно, залишивши своїм суперникам мало шансів на успіх.

Сума триборства 637,5 кг (найближчий суперник відстав за цим показником на 5 кг), яку "назбирав" Родіон, дозволила йому бути недосяжним серед семи найсильніших юніорів України. Для подальшого прогресу атлету ще потрібно підтягнути "жим", де він виявився лише п'ятим. Зате в інших дисциплінах - "присіданні" і "тязі" в Україні Руденко рівних не було!

Випередив своїх чотирьох опонентів і Некритий. Хто завоює золоту медаль вирішилося в "жимі". У "присіданні" і "тязі" головний конкурент в боротьбі за чемпіонство киянин Петро Вусатий підняв однакову з Артемом вагу - 150 і 190 кг відповідно. Однак, витиснувши на 10 кг більше, ніж спортсмен зі столиці, чемпіоном країни з сумою триборства 450 кг все ж став кам'янчанин!

Порадувала свого тренера ще одна вихованка Григорія Степанченко, яка нині навчається в Києві і представляла це місто. Незважаючи на четверте місце у ваговій категорії до 57 кг, юніорка Ольга Скалецька в "присіданні" взяла малу "бронзу". Сумарний же результат 332,5 кг, продемонстрований досвідченою спортсменкою, є нормативом майстра спорту України.

І наостанок варто нагадати, що минулий чемпіонат України був відбірковими до чемпіонатів Європи та світу серед всіх вікових категорій, а також серед студентів ВНЗ 2020 року. Тепер у двох кам'янчан - Родіона Руденко і Артема Некритого - з'явився прекрасний шанс представити наше місто на міжнародній арені. Залишилася справа за малим - знайти необхідну суму грошей на поїздку.