ГиріDSC 0581

У Дніпрі 10 березня відбувся Кубок з гирьового спорту (поштовх довгим циклом), в якому взяли участь п'ятнадцять команд міст, районів і великих вищих навчальних закладів області.

На навчально-спортивній базі університету внутрішніх справ понад сімдесят учасників (чоловіки і жінки) боролися за нагороди в різних вікових та вагових категоріях. Кам'янське представляли дванадцять гирьовиків. "У нашій команді виступали також два спортсмена-ветерана, Олександр Терещенко, голова міської федерації гирьового спорту, та Світлана Трощенко, - розповідає представник команди Олексій Радін. - Вони ж стали і призерами. Олександр Терещенко (на фото) виступив краще за всіх серед чоловіків-ветеранів. Світлана Трощенко серед жінок була третьою, а серед спортсменок-ветеранів - першою. Михайло Лебідь зайняв перше місце серед чоловіків (гирі 32 кг). Юлія Марчукова стала срібним призером серед юніорів (гирі 16 кг). Роман Зенішін серед юнаків був третім (гирі 16 кг). Таке ж місце, але серед юніорів, дісталося Андрію Зозулі (гирі 24 кг). У загальнокомандному заліку ми стали третіми. Перемогу здобули гирьовики Нікопольського району. Друге місце зайняла аграрна академія з Дніпра".

6-9 квітня в Хмельницькому пройде Кубок України, де в складі збірної Дніпропетровщини буде виступати наш земляк Михайло Лебідь.