Не раз від іменитих спортсменів доводилося чути фразу, що легше виграти чемпіонат України, ніж стати переможцем у чемпіонаті міста Кам`янське. Тим, хто в цьому сумнівається, достатньо подивитися на склад учасників турніру завершившогося 2021 року.

В ньому прийняла участь рекордна кількість гравців - 34! За перемогу з жовтня по грудень боролися два гросмейстери, 4 майстри спорту та одразу 13 кандидатів у майстри спорту. За підсумками дев`яти турів "швейцарки", зіграних на базі СШ №40, двомісячний марафон виграла гросмейстер Олена Коротка, яка вкотре стала чемпіонкою міста серед жінок. Слідом за нею в жіночому заліку фінішувала гросмейстер Ольга Губарєва. Замкнула трійку призерів – кандидат у майстри спорту Тетяна Потоцька, яка має рейтинг майстрів. Якщо у жінок призові місця розподілилися за набраними очками, то залік серед чоловіків виграти було дуже складно. За підсумками, відразу у двох майстрів спорту Олександра Коробського та Данила Агаркова в активі виявилося по 13 набраних очок. Додаткові показники найкращими виявилися у Коробського, він і став чемпіоном міста у 2021 році. Агарков – на другому місці. "Бронзу" завоював кандидат у майстри спорту Віталій Годун, у якого також рейтинг майстрів.