Пятница, 16 Апрель 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Скандал в Херсоні на чемпіонаті України з міжнародних шашок відбувся через відсутність довідок про відсутність COVID-19.

Далі докладніше інформація заслуженого тренера України Ігоря Губарєва: "Чотирьох шашкістів з команди Дніпропетровської області (Кам'янське) зняли з трьох турнірів чемпіонату України з шашок. Дітей, які неодноразово ставали переможцями і призерами не тільки змагань обласного і всеукраїнського масштабу, а й чемпіонатів Європи та світу, не допустили до чемпіонату України з шашок. Причина - відсутність довідок з результатами тестування на COVID-19.

Про те, що сталося також інформує телеграм-канал "Draughts UA - група про українські шашки": "На молодіжному чемпіонаті України з шашок-100, який з 6 по 14 березня проходить в Херсоні, стався скандал. Під час мандатної комісії четверо спортсменів не були допущені до змагань. Причина - відсутність довідок з результатами експрес-тестування на визначення антигену до вірусу COVID-19. Організатори та учасники мали різні погляди щодо того, хто повинен був ці довідки робити. В результаті спортсмени Олександр Шнейдер, Андрій Блоха (обидва B19), Анастасія Губарєва (G19), Тимофій Кобзєв (B13) і їх тренер Ігор Губарєв були проінформовані, що їм відмовлено в допуску до турніру з блискавичної гри. Всі спортсмени представляли Дніпропетровщину. Увечері 6 березня спортсмени і їх тренер відбули додому в місто Кам'янське без можливості пройти тестування в неділю і понеділок - вихідний і святковий дні".

Визначити, хто ж повинен був робити тести на COVID-19 учасників змагань, за чий рахунок, і чи була в них реальна необхідність, відповідь має дати головний санітарний лікар країни. Офіційне звернення до нього з цього питання направить глава федерації з шашок Кам'янського Ігор Губарєв.
"Відряджаючим на чемпіонаті України з шашок-100 виступало управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА. У нас на руках були всі необхідні документи і довідки, які підтверджують, що спортсмени та супроводжуючі їх тренери абсолютно здорові. Ми також мали офіційну відповідь на наш запит, який нам надали в управлінні охорони здоров'я Кам'янської міської ради, що був аргументований указом МОЗ, де йдеться про те, що тести на COVID-19 робляться спортсменам тільки в тому випадку, якщо у них є підозра на інфекцію , або в разі прямого контакту з хворим. В іншому випадку додаткові тести спортсменам не потрібні і виділення грошей на їх проведення дійсно є недоцільним використанням бюджетних коштів. Також, якщо уважно вивчити Указ МОЗ, в разі необхідності (погіршення стану учасника змагань) тести повинні забезпечуватися за рахунок коштів організаторів змагань, а це - Херсонська ОДА. Зараз я готую звернення на ім'я головного санітарного лікаря України з проханням надати офіційні додаткові роз'яснення, щоб в майбутньому ми могли уникнути подібних неприємних ситуацій. На мій погляд, в Херсоні організатори чемпіонату не розібралися і вчинили дуже необачно", - зазначив Ігор Губарєв.

 

Джерело https://kstati.dp.ua/politika/kak-produbinskie-smi-v-kamenskom-vydayut-zhelaemoe-za-deystvitelnoe

https://www.facebook.com/leonid.broytman