10 січня в СШ № 40 відбувся чемпіонат Кам`янського з міжнародних шашок, в якому змагалися 16 гравців вікової групи до 19 років.

"Це був турнір сенсацій, - розповів Заслужений тренер України Ігор Губарєв. - Кожна партія, в якій грали найсильніші шашкісти не те що міста, а України, розпочиналася і ніхто не міг передбчити, як вона завершиться. Турнір, в якому змагалися чемпіони країни і світу, де були три майстри спорту (Олександр Шнейдер, Данило Агарков, Віра Попруга) багато чого значить. Цього разу нам довелося знизити прохідний бал для попадання в наступний етап чемпіонату міста (до 26 років) до шести очків. В попередніх турнірах досить було набрати половину балів від максимуму. Перед турніром фахівці робили прогнози на призові трійки. Але ніхто не вгадав. Минулорічний срібний призер чемпіонату світу Олександр Шнейдер доказавв, що у Кам`янському йому рівних немає. Другим став переможець турніру до 16 років Андрій Блоха. Третє місце посів ученик ліцею ім.Лигуна Артем Зібзєєв. Поза межами призерів опинилися явні претенденти Данило Агарков, Добриня Савінський, Ілля Демченко. Данило взагалі до останньої партії мав шанс стати призером, але прикра поразка від Анастасії Губарєвої звела нанівець його сподівання. А ось для Насті це відкрило прямий шлях до чемпіонства. Нічия з Шнейдером і перемоги над іншими сильними гравцями стали бенефісом в її грі. Сьогодні все було на її користь. 15-річна Анастасія Губарєва вперше в своїй спортивній кар`єрі виграла титул чемпіонки міста, обігнавши знаменитих Софію Купатенко і Віру Попругу. Цікаво, що всі дівчата навчаються в ліцеї НІТ".