Воскресенье, 12 Июль 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Дві відомі в місті спортсменки Ольга Губарєва і Вірі Попруга отримали нагрудні знаки "За заслуги перед містом" III ступеня і "Відзнаки міського голови". Вручення відбулося в фойє нової сцени театру ім. Лесі Українки (колишній будинок культури ім. Горького). 13 листопада з нагоди святкування міжнародного Дня студентів в ньому проводився тематичний вечір StudentParty "RockStar".

Майстер спорту України з шашок Ольга Губарєва є однією з провідних спортсменок України. Список завойованих в 2019 році медалей міжнародного рівня у неї дуже істотний. У молодіжних змаганнях (вікова категорія до 26 років) кам'янчанка ставала чемпіонкою світу і срібним призером з шашок-64. Ще три медалі (два "золота" і одне "срібло") були завойовані на чемпіонатах Європи з шашок-64 і бразильської версії шашок. Ну а головним досягненням року Ольги став її виступ на дорослому чемпіонаті Європи серед жінок, де їй в неймовірній боротьбі вдалося "вирвати" бронзову нагороду в блискавичній програмі. Останній результат дозволив спортсменці виконати норматив майстра спорту міжнародного класу (в шашках - гросмейстер). У разі присвоєння Ольга Губарєва стане третьою спортсменкою з Кам'янського, якій за всю історію шашок Дніпропетровської області вдавалося домогтися такого високого звання. Крім неї подібного успіху домагалися Олена Коротка і Людмила Сивук. Тренується Ольга у заслуженого тренера України Ігоря Губарєва (ДЮСШ №2).

Пристойний послужний список нагород відразу в трьох видах спорту - шашках, армліфтингу і пауерліфтингу має і Віра Попруга. У цьому році на міжнародній арені кам'янчанка виступала тільки в шашках. Беручи участь у великій кількості змагань, причому найчастіше в більш старших вікових групах, 15-річна дівчина тричі ставала срібним призером молодіжного чемпіонату світу з бразильської версії шашок у віковій категорії до 26 років. Подібного "срібного" результату вдалося досягти і на чемпіонаті Європи, але в категорії до 20 років. Брала участь Віра і в змаганнях серед дорослих. Кращий результат самого юного майстра спорту України з шашок-64 - сьоме місце - був зафіксований на чемпіонаті Європи серед жінок. Тренується спортсменка в шашки у Дмитра Савінського (ДЮСШ №2).

Є високі результати у Віри Попруги і в силових видах спорту. Двічі вона потрапляла в число призерів чемпіонату України з армліфтингу. Перші кроки в цьому виді спорту спортсменка робила під керівництвом Едуарда Аноткіна. Надалі вона сконцентрувала свою підготовку на змаганнях з пауерліфтингу. Регулярні тренування у тренера ДЮСШ №2 Валентина Малікова тільки в 2019 році принесли кам'янчанці три золоті медалі серед дівчат на чемпіонатах Дніпропетровської області з пауерліфтингу. Одного разу, і це поки найкращий результат, Вірі вдалося стати абсолютною чемпіонкою області з класичного пауерліфтингу серед дівчат.

Рішення про нагородження спортсменок міськими нагрудними знаками були прийняті відповідно 23 жовтня і 25 вересня нинішнього року. Заслужені нагороди спортменкам вручив Кам'янськоий міський голова Андрій Білоусов.