У шашковому клубі (вул. Спортивна, 19) 2 листопада пройшли першість Кам'янського серед гравців до 16 років.

За нагороди боролися 35 спортсменів. Наймолодшою учасницею першості стала Зоряна Савінська, що пробилася в цей дивізіон з груп до 10 і до 13 років. У турнірі серед дівчаток перемогу здобула Софія Купатенко (13 очок). Друге місце у Марини Гомілко, третє - у Аріни Федорченко. Всі вони тренуються у Дмитра Савінського (ДЮСШ № 2).

Весь турнір серед юнаків лідирував Андрій Блоха, але несподівані дві поразки в останніх турах різко знизили його шанси на титул переможця. І він став тільки другим. А перше місце дісталося (незважаючи на поразку від Блохи) Добрині Савінському, який набрав 14 очок з 18 можливих. "Бронза" у Андрія Махоніна. До речі, це вже третя нагорода Андрія. В його активі ще дві золоті медалі (в турнірх до 10 і до 13 років).

У суботу, 9 листопада, пройде чемпіонат міста серед гравців у віковій категорії до 19 років.