Четверг, 20 Февраль 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

chm izmir 7
 
 
З 26 серпня по 3 вересня в турецькому Ізмірі проходить молодіжний чемпіонат світу з шашок-64 (бразильська версія). У ньому беруть участь спортсмени з 8 країн: Бразилії, Китаю, Вірменії, Польщі, Угорщини, Росії, Туреччини та України. Кам'янське представлено вісьмома спортсменами.
 
Чемпіонів і призерів визначають серед юнаків та дівчат у шести вікових категоріях: «молодь» (1993 рік народження і молодші), «юніори» (2000 р.н. і молодші), «кадети» (2003 р.н. і молодші), «молодші кадети» (2006 р.н. і молодші), «юні надії» (2009 р.н. і молодші) і «молодші юні надії» (2011 р.н. і молодші). Змагання проходять в трьох видах програми: класичної, швидкої та блискавичної.
 
За два дні учасники відіграли 2 види програми чемпіонату: 26 серпня пройшли змагання з блискавичної, а 27-го - по швидкій грі. В активі шашкістів з Кам'янського - 12 медалей: 4 золотих і 8 срібних.
 
Вдало зіграв майстер спорту Данило Агарков (тр. Д.Савінскій), який виступає у віковій категорії до 17 років. У бліці він став чемпіоном світу як в своїй категорії, так і в абсолютному заліку серед 11 юнаків, набравши 11 очок з 14 можливих. У швидкій програмі він повторив свій успіх (9 з 14 очок), подвоївши кількість золотих нагород. Ще одна вихованка Дмитра Савинського - 15-річна майстер спорту Віра Попруга, завоювала 2 срібні медалі серед дівчат до 26 років. У бліці вона набрала 10 очок, фінішувавши другою серед 11 дівчат в абсолютному заліку, в швидких - 8 з 14 можливих.
 
Не залишилися без медалей і спортсмени, підготовлені Заслуженим тренером України Ігорем Губарєвим. Майстер спорту Олександр Шнейдер серед юнаків до 20 років завоював 2 медалі - срібло в бліці (11 з 14 очок) і золото в швидких (12 з 14), ставши першим в абсолютному заліку серед 11 учасників. Анна Зозуля стала срібною призеркою в бліці серед дівчат до 20 років, набравши 9 очок з 14 можливих. Дві срібні медалі завоювала Анастасія Губарєва, яка виступала серед дівчат до 17 років. У бліці їй вдалося набрати 8 очок, у швидкій грі - 7 з 14. Андрій Блоха завоював срібло в блискавичною програмою серед юнаків до 14 років, набравши 10 з 14 очок. У швидкій програмі в число призерів він не потрапив, зупинившись на 4-му місці.
 
З двома медалями після двох видів програми - вихованець тренера Олени Короткої, першорозрядник Андрій Махонін, який виступав у віковій категорії до 11 років. У бліці він став абсолютним чемпіоном серед шести спортсменів, набравши максимальну кількість очок - 10, у швидкій програмі Андрій завоював срібло (9 з 10 очок). Відзначимо, що ще одна вихованка Каменського гросмейстера, Росана Гринишин-Крук з Івано-Франківська, завоювала 2 золоті медалі серед дівчат до 14 років: і в бліці, і в швидкій програмі вона набрала 17 очок з 18 можливих.
 
30 серпня стартували змагання з класичної грі, які триватимуть до 3 вересня.
 
 
Фото: Віталій Попруга, головний суддя чемпіонату.