Понедельник, 09 Декабрь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Суров праворуч
 
 
З 1 по 9 серпня в Варшаві (Польща) проходив молодіжний чемпіонат Європи з міжнародних шашок. Близько 300 спортсменів з 15 країн змагалися в п`яти вікових категоріях серед юнаків і дівчат. Делегацію з Кам'янського на цих престижних інтелектуальних іграх представляли троє тренерів ДЮСШ №2 і ДЮСШ №3 та п'ятеро їхніх вихованців.
 
Особисто-командні змагання проводилися в трьох видах програм – класичній ("класика"), швидкій ("рапід") і блискавичній ("бліц"). Спортсмени з Азербайджану, Білорусі, Бельгії, Естонії, Німеччини, Італії, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі, Росії, Угорщини, Франції, Чехії та України боролися як за медалі в своїх вікових категоріях, так і за командний результат, який формувався за підсумками виступів усіх представників (не більше трьох в одній віковій групі) від своїх країн.
 
Відразу слід сказати, що кам`янчанам медаль в особистому заліку вдалося завоювати лише одну. У швидкій програмі чемпіонату Європи бронзовим призером став першорозрядник Іван Суров (ДЮСШ №3, тр. А.Губарєва). До призової трійки дуже були близькі ще троє спортсменів з дитячо-юнацької спортшколи №2 – майстер спорту Віра Попруга (тр. Д.Савінський), першорозрядники Андрій Блоха (тр. І.Губарєв) і Андрій Махонін (тр. О.Коротка) десяте місце в активі майстра спорту Данила Агаркова (ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський).
 
Нещодавно І.Суров став переможцем престижного міжнародного дитячого турніру Riga Open Juniors (до 10 років), який проходив у столиці Латвії. Можливо накопичена втома не дозволила кам'янчанину в повній мірі розкритися в класичній програмі чемпіонату континенту (партія з класичним контролем часу може тривати до п`яти годин). Проте, на одноденний "рапід" найбільш рейтинговому спортсмену у віковій категорії B10 ("юні надії" до 10 років) вдалося налаштуватися. В цьому турнірі за медалі боролися 52 учасники з 10 країн. Пройшовши всю дев`ятиматчеву дистанцію без поразок, Івану Сурову (на фото праворуч) вдалося завоювати бронзову медаль.
 
У віковій категорії G16 ("кадети" до 16 років) В.Попруга боролася за нагороди з 33-ма спортсменками з 10 країн. За підсумками де`вяти турів "бліцу", де кожна партія триває до 15 хвилин, українка і дві росіянки фінішували з однаковою кількістю набраних очок – по 12. Для визначення бронзового призера суддям довелося рахувати додаткові показники. Кращими вони виявилися у суперниць. У підсумку, Віра Попруга посіла п`яте місце.
 
Схожа картина спостерігалася і у віковій категорії B13 ("молодші кадети" до 13 років) "рапіду", де грав Андрій Блоха і ще 49 шашкістів з 10 країн. Матч у швидкій програмі триває близько години. А всього таких партій було зіграно дев`ять. За підсумками турніру Андрій набрав 13 очок, поділивши місця з другого по четверте. Але, на жаль, і тут додаткові параметри були не на користь України. І в цій категорії Кам'янське залишилося без медалі.
 
У найпрестижнішій програмі чемпіонату Європи – класичній, – у віковій категорії B10, де грало 30 спортсменів з 11 країн, довгий час в призовій трійці йшов Андрій Махонін. Позбавила можливості боротися за медаль поразка в шостому турі. Незважаючи на відмінний продемонстрований на фініші результат – п`ять набраних очок з шести, кам'янчанин не зміг наздогнати конкурентів. З 12 очками він поділив четверте-п`яте місця, зайнявши п`яте місце за додатковими критеріями.
 
Універсальну гру вусіх трьох програмах турніру зумів продемонструвати майстер спорту Данило Агарков. Граючи у віковій категорії B16 ("кадети" до 16 років) з сорока двома представниками з дванадцяти країн Європи, кращого результату вдалося досягти в "рапіді". У цій програмі Євро кам'янчанин поділив місця з восьмого по одинадцяте, розмістившись на десятому рядку підсумкової турнірної таблиці.
 
Четверо кам'янчан – Данило Агарков, Віра Попруга, Андрій Блоха і Андрій Махонін увійшли до складу молодіжної збірної України, яка в командному заліку стала бронзовим призером чемпіонату Європи. Всього ж в особистому заліку на рахунку українців вісім завойованих медалей – три золоті, три срібні та дві бронзові нагороди.
 
011шашки
 
 
До чемпіонату Європи спортсменів готували тренери ДЮСШ № 2 Ігор Губарєв, Дмитро Савінський, Олена Коротка і тренер ДЮСШ № 3 Альона Губарєва.