EInHh5JwmEE

У Дніпрі 8-9 червня пройшов Кубок області з шашок-64. За нагороди змагалися 26 чоловіків і 5 жінок з одинадцяти регіонів області.

У чоловічому турнірі лідерство з перших турів захопив майстер спорту з Кам'янського Кирило Іванов. Уже після третього туру він в особистій зустрічі переміг майстра спорту з Дніпра Миколу Прокопенка. Комфортний відрив у два очка лідер зберіг до кінця турніру. Наш земляк уже третій рік поспіль виграє дане змагання. Третє місце по додатковому коефіцієнту дісталося представникові Жовтих Вод Миколі Пономаренко.

У турнірі серед жінок спортсменок з Кам'янського не було, тому в командному заліку наше місто посіло друге місце. А виграла Кубок області збірна Дніпра. Третє місце у шашкістів із Верхньодніпровська.