Блоха Купатенко Агарков

Тривають міські змагання з міжнародних шашок. У СШ № 40 сьогодні, 8 січня, пройшла першість серед гравців до 16 років. У ній, крім 29 спортсменів зазначеної вікової категорії, змагалися також шашкісти, які набрали вісім і більше очок в попередніх змаганнях - першості серед міні-кадетів. Всі учасники грали в одному турнірі, але призери визначалися як у юнаків, так і у дівчат окремо.

Майстер спорту Данило Агарков, який набрав 16 очок з 18 можливих, став першим серед юнаків. На три очки менше у Андрія Блохи. По 12 очок набрали Іван Суров і Максим Козин, але у Сурова виявився краще коефіцієнт. У дівчат перше місце посіла Віра Попруга, яка зіграла внічию з Агарковим і набрала 15 пунктів. На другому місці Софія Купатенко (12 очок), на третьому з дев'ятьма очками Марина Гомілко.

Всі призери отримали в нагороду квитки на ковзанку. Гравці, які набрали вісім і більше очок, автоматично стали учасниками чемпіонату Кам`янського з шашок-100 серед юніорів (до 19 років). Ігри пройдуть 11 січня в СШ № 40. Початок о 15:30.