Понедельник, 27 Май 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

DSC 0236
 
 
Головний приз XIX шашкового меморіалу пам'яті Віктора Богуславського виграв гість з Дніпра кандидат в майстри спорту Олександр Сердій.
 
У шахово-шашковому класі Кам'янського СК "Промінь" з 30 листопада по 2 грудня тривали змагання з шашок-64, присвячені пам'яті відомого гравця і тренера, почесного майстра спорту, чемпіона УРСР Віктора Миколайовича Богуславського. За призи в основному турнірі боролися 28 гравців, які представляли Дніпро, Жовті Води, Кривий Ріг, Верхньодніпровськ і село Гречине (Петриківський район). Природно левову частку граців становили місцеві спортсмени. Вперше, в порівнянні з попередніми меморіалами, серед учасників не було майстрів спорту. Чотири кандідада в майстри спорту, все решта першорозрядники і сім шашкістів з другим розрядом.
 
Як і раніше, спочатку пройшли змагання серед школярів, після яких призери потрапили в основний турнір. За словами головного судді змагань Юрія Анатолійовича Єрмакова, початок турніру сильно провів один з кандидатів на перемогу, колишній кам'янчанин, а нині житель Верхньодніпровська  Володимир Яворський. Здобувши чотири перемоги в п'яти турах, він чомусь зменшив переможний хід, чим  скористався його головний конкурент Олександр Сердій з обласного центру. А після підрахунку коефіцієнтів і зовсім пропустив того вперед. "Золото" у Сердія, "срібло" у Яворського. Ще чотири гравці відстали від цієї двійки на один пункт, набравши однакову кількість очок - по 10. І тут теж долю місць вирішували додаткові критерії, після яких все стало на свої місця. Бронзову медаль і грамоту отримав Артур Нікулін. За ним розташувалися Микола Пономаренко (Жовті Води) та два камянчанина: Микола Дудник і Володимир Звенигородський. До речі, перша шістка гравців була нагороджена ще й грошовими призами, які заснував голова обласної федерації Євген Йосипович Уріх.