Четверг, 23 Май 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Савинський
 
 
Федерація шашок Дніпропетровської області та Кам'янського представили тренера Дмитра Савинського до присвоєння звання "Заслужений тренер України". Рішення з цього питання буде приймати Міністерство молоді та спорту України.
 
Draughts UA - українські шашки повідомляють, що вихованці Савинського неодноразово піднімалися на вищі сходинки п'єдесталу пошани світових змагань. Молодіжний "мундіаль" з бразильських шашок проходив в Ізмірі з 29 травня по 5 червня 2018 року. Під керівництвом тренера Савинського його вихованцям Данилу Агаркову, Вірі Попрузі і Добрині Савинському тоді вдалося зібрати пристойний медальний урожай - 9 медалей, 6 з яких - золоті.
Завойовували спортсмени під його керівництвом медалі і в інших серйозних чемпіонатах. Наприклад, Добриня Савинський ставав призером чемпіонатів світу з шашок-64. Багато "дорослих" медалей у Віри Попруги. Срібна нагорода чемпіонату Дніпропетровської області серед дорослих та медалі молодіжних чемпіонатів країни - у Іллі Демченко. Хороші результати в останні роки демонструє Софія Купатенко - в 2018 році вона стала чемпіонкою України серед молоді. Перші успіхи обласного рівня прийшли до юних Богдана Кучера, Анастасії та Софії Антоненко.
Є в обоймі Д.Савинського і майстри спорту. Першим в 2012 році ним став Віталій Шкура (перший тренер - І.Губарєв). У наступному році висот подібного звання досягла тоді 15-річна Тетяна Зайцева. Ще двоє вихованців - Віра Попруга (тренується в Д.Савинського з першого дня) і Данило Агарков (перший тренер - В.Шкура) - норматив майстра спорту України виконали в 13 років. Вони ж - в 2017 і 2018 роках відповідно - поперемінно ставали наймолодшими діючими майстрами спорту України.
У минулому році Дмитру Савинському був присвоєний і високий суддівський ранг. Тепер він національний арбітр України. На черзі нова вершина - звання "Заслужений тренер України".
 
Джерело http://kstati.dp.ua