Пятница, 19 Июль 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

111IMG 2295
 
Завершився Кубок України з шашок-100. Сьомого і восьмого липня в Івано-Франківську програму особисто-командного Кубка України з міжнародних шашок продовжили змагання з швидкою і блискавичною ігор. 
 
Серед чоловіків честь Дніпропетровщини відстоювали майстри спорту Владислав Антонович (тренер А.Панченко) з Дніпра і Віра Попруга (тренер Д.Савинський) з Кам`янського. Представницьким був і жіночий склад збірної, сформований з двох кам`янчанок, яких до змагань готував заслужений тренер України Ігор Губарєв. Гросмейстер Олена Коротка боролася тільки в швидкій програмі Кубка, а кандидат в майстри спорту Ольга Губарєва - і в "рапіді", і в "бліці".
 
У швидкій програмі нашим спортсменам вдалося завоювати дві медалі в особистому заліку. Найгірші додаткові параметри завадили Олені Короткій завоювати "золото". Разом з конкуренткою із Запоріжжя представник Дніпропетровської області набрала 11 очок в семи турах і посіла друге місце. Ольга Губарєва - четверта. Посміхнулася удача Владиславу Антоновичу, поділившого місця з другого по четверте. Його 13 очок вистачило, щоб розміститися на третій позіціі. Юная Віра Попруга зіграла в "рапіді" трохи гірше, ніж в "класиці". На цей раз вона розмістилася на 14-й позиції.
 
В результаті вдалих виступів, збірній Днепропетровщини (В.Антонович, В.Попруга і О.Коротка) у швидкій програмі Кубка України в командному заліку вдалося посісти друге місце.
 
"Бліц" (або блискавична гра) завжди славиться своєю непередбачуваністю. У цьому виді програми, де для шашкістів дуже обмежений контроль часу на партію, часто сильний спортсмен може поступитися слабшому. Наші лідери Ольга Губарєва і Віра Попруга виступили трохи гірше, ніж в "класиці" і "рапіді", посівши відповідно шосте (в жіночому турнірі) і девятнадцяте (в чоловічому турнірі) місця. Лише Владислав Антонович, що розігрався до кінця турніру, зумів продемонструвати непогану гру, розташувавшись на четвертій позиції. Гостра конкуренція і результати в особистих змаганнях залишили збірну Дніпропетровщини поза призової трійки в командному заліку. У цій програмі Кубка В.Антонович, В.Попруга і О.Губарева зайняли четверте командне місце.
 
Якщо говорити про підсумки трьох дисциплін Кубка, то наші спортсмени виступили дуже добре. В їх активі весь комплект нагород в особистому заліку (О.Губарева - "золотоО, Е.Короткая - "срібло", В.Антонович - "бронза"), а також друге і третє в командному.
 
Попереду півфінал чемпіонату України, який пройде в Полтаві з 17 по 23 липня. У цих змаганнях спортсмени Дніпропетровщини будуть вести боротьбу за вихід до фінальної частини чемпіонату країни серед дорослих.
 
Антонович1
 
Губарєва1
 
Коротка1
 
Попруга1
 
Автор Віталій Попруга