Дівчата шашки

У середній школі № 40 відбулася чергова юніорська (до 19 років) першість міста з шашок-64, в якій змагалися 30 гравців.

За підсумками першості, яка проводилася міською федерацією шашок і департаментом з гуманітарних питань, найсильнішим серед юнаків став 13-річний учень ліцею НІТ, кандидат в майстри спорту Данило Агарков, якого тренує Дмитро Савінський. Талановитий спортсмен набрав 15 очок з 18 можливих. Другим в турнірі фінішував вихованець тренера Ігоря Губарєва, багаторазовий переможець першостей міста, кандидат в майстри спорту Олександр Шнейдер з СШ № 40 (тр. Ігор Губарєв). Срібний призер набрав 14 очок. Третє місце з 12-ма очками посів першорозрядник Ілля Демченко із середньої школи № 25 (тренер - Д. Савінський), повідомляє https://www.5692.com.ua/news/1851211

Хлопці шашки

О.Шнейдер і І.Демченко

На перемогу серед дівчат розраховували відразу три шашистки, які завершили турнір з різницею лише в одне очко. На фініші краще за всіх виступили студентка другого курсу ДДТУ Альона Вовк (тр. І.Губарев) і учениця ліцею НІТ Софія Купатенко (тр. Д.Савінський). Дівчата набрали однакову кількість очок - по 12. Для визначення переможця першості довелося рахувати додаткові показники, які виявилися кращими у Альони. На загальну перемогу претендувала і учениця школи № 23 Дар'я Коротка (тр. Олена Коротка), але поразка в останньому турі перемістила її на третє місце.