Четверг, 27 Январь 2022
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Дев'ятого січня у Кам'янській ДЮСШ №1 завершився триденний шаховий турнір "Снігова королева".

У турнірі, що пройшов за швейцарською системою, взяли участь 34 шахісти, які представляли різні середні навчальні заклади міста, а також гості з Петриківки. У кожній команді грали три хлопчики та одна дівчинка. Якщо якийсь учбовий заклад виставляв по дві команди, то в залік йшли лише найкращі результати гравців.

Основну боротьбу за нагороди протягом дев'яти турів вели представники шкіл № 25, 40, ліцеїв № 2, 44 та вихованці тренера з Петриківки Валерія Полташевського. В особистому заліку до останнього туру не можна було визначити призерів, оскільки склад гравців був дуже рівний – другі-треті розряди. З першим розрядом змагався лише один шахіст Давид Дунаєвський (гімназія №39). До речі, норматив цього розряду Давид виконав минулого року на турнірі у Бердянську, коли він зміг звести до нічийного результату матч проти майстра спорту України.

 

А на "Сніговій королеві" Давид Дунаєвський та Максим Юрченко (СШ №40) набрали однакову кількість очок, і лише за коефіцієнтом найкращим став Юрченко, друге місце дісталося Дунаєвському. На третій позиції зупинився Максим Косухін (СШ №3).

 

 

Серед дівчаток перше та друге місця посіли гості з Петриківки Єлизавета Пацьора та Надія Губа. "Бронзу" завоювала учениця ліцею №2 Марина Візир.

Вперше за 23 роки проведення "Снігової королеви" головний кубок турніру виїхав за межі Кам'янського. Його вибороли шахісти з Петриківки – Іван Запорожан, Єлизавета Пацьора, Надія Губа, Михайло Іванін. Друге місце у СШ №44 (Владислав Мачутський, Ілля Пустовий, Владислав Литвин, Христина Мачутська), яка минулого року була першою. Третє місце посіла збірна ліцею №2 у складі Іван Мішагін, Олександр Архаров, Єгор Лобанов, Марина Візир.

Призи також були вручені гравцям, які показали найкращі результати у різних вікових групах. До 8 років – Ростислав Остапюк (СШ №30), до 10 років – Іван Мішагін (ліцей №2), до 12 років – Ілля Пустовий (ліцей №44), до 14 років – Артем Пилаєв (ліцей №15).

 

 

Спонсорами турніру "Снігова королева" виступили дитячо-юнацька шахова Федерація Кам'янського та шахова Федерація міста. Призерам, окрім грамот та медалей, були вручені гарні подарунки. "Особливу подяку треба сказати дирекції ДЮСШ № 1 за надане приміщення для проведення турніру, а також ДЮСШ № 3, чиї вихованці склали левову частку учасників змагання", - каже один із організаторів минулого турніру Дмитро Задорожній.

Професійне суддівство турніру "Снігова королева" забезпечили Дмитро Кір'янов, Дмитро Задорожній, Руслан Скобельський, Валерій Полташевський.

Фото https://www.facebook.com/photo?fbid=3191248784531767&set=pcb.4816423885100895