Понедельник, 06 Июль 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 DSC0005
 
Триває спартакіада серед вузів I-II рівня акредитації Кам'янського регіону. 8 листопада на базі державного Придніпровського металургійного коледжу пройшли змагання з шахів. Дев'ять команд розігрували призові місця.
 
Як повідомив головний суддя спартакіади Іван Якименко, знову проігнорували шаховий турнір представники Вільногірська, Верхньодніпровська та Ерастовки. "Спартакіада проводиться по дванадцяти видах спорту, - каже І.Якіменко. - У жовтні ми відкрили спортивний сезон легкою атлетикою і легкоатлетичним кросом. Буквально тиждень тому грали шашкісти. На жаль наші іноземці, як я називаю команди Вільногірська, Верхньодніпровська та Ерастовки, знову не приїхали. Фаворитом сьогоднішнього турніру є шахісти медичного коледжу, минулорічні переможці. Конкуренцію їм складають гравці металургійного, індустріального та економічного коледжів".
 
Медики підтримали реноме переможців, другий рік поспіль посівши перше місце. Призерами стали металурги і економісти.
 
Якісний прорив за останні два роки зробили цьогорічні переможці спратакіади, команда медичного коледжу. У складі медиків виступали капітан команди Марія Марченко, Максим Баштанник і Костянтин Панченко.
 
Команда медиков
 
 
"Якщо ще кілька років тому ми були серед аутсайдерів і середняків, то у 2017 році хлопці зіграли на відмінно, ставши першими. І ось новий успіх. У команді з'явився новий гравець, Костянтин Панченко, який значно посилив гру", - пояснює Людмила Тропко, керівник фізвиховання медичного коледжу.
 
Для Маші Марченко шахи звичні з дитинства. "Мій дідусь колись був тренером. З ним я досить часто проводила час за шахівницею. Тепер ось захищаю честь свого навчального закладу, де я вже другий рік навчаюсь сестринської справи", - говорить М.Марченко.
 
Максим Баштанник старається завжди грати тільки на перемогу. "З Божою допомогою я переміг і в цей раз", - посміхаючись зазначив М.Баштанник.
 
Найбільш титулованим серед переможців є Костянтин Панченко. "Мої батьки шахісти. З п'яти років я займався в дніпропетровській спортшколі. Отримав перший розряд. Після переїзду в Кам'янське продовжую виступати за медколледж".
 
Після змагань призерам вручили грамоти. Як повідомив І.Якіменко, на жаль, в нинішньому навчальному році міський спорткомітет не надав на нагородження ні грамот, ні медалей. "Всю нагородну атрибутику ми купуємо  за свій рахунок", - зазначив головний суддя спартакіади.
 
Через тиждень пройдуть турніри з баскетболу серед юнаків та дівчат.