DSC 1089

До Дня свята фізкультури і спорту в приміщенні Кам`янської міської політичної організації "Самопоміч" відбувся шаховий турнір.

В грі "бліц" між собою в двоколовій системі змагалися 11 учасників. Особливістю турніру стала участь в ньому Кирила Іванова, який нещодавно в Болгарії на чемпіонаті світу з шашок за версією IDCD завоював чемпіонський титул. Як повідомив один із організаторів турніру Андрій Козорог, 10 вересня серед учасників турніру виступали чотири шахісти, які в різні роки були чемпіонами міста, а також майстер спорту з Дніпра Микола Муха. Микола і став переможцем цих змагань, набравши 43 очка. Друге місце посів Сергій Титов, відставший від переможця на чотири очка. В призову трійку потрапив і Святослав Москаленко. В його активі 35 очків. До речі, шахіст Москаленко програв шашисту Іванову.