Ходьба

Четвертого січня в Дніпрі пройшов юнацький чемпіонат міста та обласні змагання зі спортивної ходьби. Як повідомив тренер Кам'янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, його вихованці вибороли п'ять нагород. "Наймолодша збірна, складена зі студентів-легкоатлетів ККФВ, п'ять разів піднімалася на п'єдестал пошани, - розповідає С.Гужва. - Уже всі звикли до гегемонії наших дівчат в обласних виступах по ходьбі. Ось і цього разу вони розіграли між собою всі нагороди . Перше місце на двокілометровій дистанції посіла Ілона Коркодим. на це вона витратила 11 хвилин 4 секунди. Взявши зі старту дуже швидкий хід, Ілона за кілометр до фінішу на одне коло обганяла свою колегу по команді Христину Водолімову. Час Христини 12 хвилин 40 секунд. Аліна Юрчук стала третьою (14.30,0). До речі, всі дівчата встановили свої особисті рекорди. Реноме найсильніших спортсменів у спортивній ходьбі підтримали і наші хлопці. "Золото" і "срібло" в загальну скарбничку поклали відповідно Данило Данильченко (10 хв. 35 сек .) і Євген Сідак (12 хв. 30 сек.)".