1eYqlG5bm4Y

В Сумах 16 червня пройшов командний чемпiонат України серед молодi та дорослих зі спортивної ходьби на 20 кілометрів, в якому змагалися більше ста спортсменів з одинадцяти колективів. Команду Дніпропетровщини представляли тренер-викладач з легкоi атлетики Кам`янського коледжу фізичного виховання Юлія Кушка (№ 54), а також студентки цього ж вузу Тетяна Велика, Тетяна Макаренко і Христина Мартиненко. Згідно з протоколів змагань, Велика зійшла з дистанції, а Макаренко і Мартиненко не вийшли на старт. Так що Кушка відпрацювала за всю команду.

Як повідомив тренер ККФВ Сергій Гужва, з перших метрів лідерство захопила учасниця чемпiонатiв Европи, спортсменка з Волині Марина Фiлюк, яка так до кінця дистанції нікому і не поступилася першістю. Юлія Кушка держалась в середині групи, боролась на рівних з більш досвідчними спортсменками, і фінішувала в молодіжному заліку на сьомому місці. Серед одинацяти команд-учасниць змагань наша збірна (якщо так можна вважати) зайняла девяте місце, маючи в активі 30 очок.