В Кам`янському на стадіоні "Промінь" 10 жовтня пройшов легкоатлетичний крос, другий вид змагань, які входять до програми спартакіади між вищими учбовими закладами I-II рівня акредитації.

На старти вийшли команди восьми учбових закладів міста. Змагання проводились в бігу на 500 метрів (дівчата) і 1000 метрів (юнаки). Загальнокоиандні місця будут визначені пізніше. А в індивідуальних заліках домінували, як серед дівчат, так і серед юнаків, студенти коледжу фізичного виховання. Цікаво, що призерами стали не тільки студенти, які спеціалізуються на легкій атлетиці. Так, Євген Непорада займається футболом, а Ксенія Мухачова пауерліфтингом.

3 - Курій Максим (ККФВ)

Під час нагородження були підведені підсумки змагань з легкої атлетики, які пройшли тиждень назад на цьому ж стадіоні. Абсолютними переможцями стали студенти коледжу фізичного виховання. В призову трійку ввійшли команди металургійного і медичного коледжів, а також енергетичного технікуму.