У Дніпрі 22 вересня відбувся четвертий міжнародний легкоатлетичний DNIPRO MARATHON-2019.

Свої сили і витривалість спортсмени показували в марафоні (42 км), а також в бігу на дистанціях 21 км, 10 км, 5 км. Для найменших учасників проводилися забіги від ста метрів до одного кілометра. За нагороди боролися стаєри з різних міст України, а також з Румунії, Туреччини, Молдови, Ізраїлю та Польщі. За повідомленням тренера Кам'янського коледжу фізичного виховання Сергія Гужви, на трасі змагалися 16 його вихованців. Крім бігунів, ще 110 студентів ККФВ взяли участь в якості маршалів траси і волонтерів (на старті і фініші, по трасі, в пунктах харчування).

На рахунку наших земляків п'ять призових місць. У напівмарафоні (21,0975 км) ККФВ представляли Олег Коровніченко і Анастасія Широкова. Анастасія з результатом 1 година 53 хвилини стала кращою серед дівчат (це її особистий рекорд). У Олега друге місце серед юнаків. В естафеті 2х21км В'ячеслав Видря і Костянтин Павленко фінішували другими. На десятикілометровій дистанції "бронзу" завоювала Аліна Кушка.

Всі спортсмени-призери отримали грамоти, медалі, грошові призи та цінні подарунки.