Насонов

У Полтаві першого осіннього дня відбулося велике легкоатлетичне свято. Розпочалося воно забігом на 21 кілометр. У напівмарафонскій дистанції 21,0975 км змагалися 546 стайєрів із багатьох міст України. Також відбулися перегони дорослих спортсменів на дистанціях 5 і 10 км, змагання "командна п`ятірка" (5 км), естафета на 21 км, а ще дитячі забіги на 100, 500, 1000 метрів.

Суперниками Микити Насонова (№ 50017), вихованця тренера Сергія Гужви із Кам`янського коледжу фізичного виховання, на п`ятикілометровому відрізку, були 270 бігунів. Подолавши 5 тисяч метрів з часом 18 хвилин 26 секунд, наш земляк посів третє місце. Переміг тут сумчанин Дмитро Торгачов (00:16.36). Другим був Максим Сушков із Павлограда (00:17.38).

Інший випускник ККФВ Микола Мевша, який зараз виступає за команду Дніпра, переміг на 10-кілометровій дистанції (00:31.15). Його колега по команді Олександр Бабарика фінішував другим (00:31.49).

В рамках легкоатлентичного дня пройшов чемпіонат України з напівмарафону. Дніпрянин Артем Козбан (ОШВСМ) завоював бронзову медаль, показавши час 1:05.08.