Людмила Максимова

В Харкові 18 серпня проходив  XXXIV міжнародний марафон "Визволення". Змагання були присвячені 365-й річниці заснування міста, 28-ї річниці Незалежності України та 76-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників. Близько п`яти тисяч учасників стартували біля стадіону "Динамо" і пробігли дистанції 3, 10, 21 і 42 км. В категорії 20+ (20-39 років) третє місце посіла кам`янчанка Людмила Максимова.

"Сьогодні бігла марафон (42 км 195 м) в Харкові. Про те, що посіла третє місце, дізналася випадково, - пише на своїй сторінці у Facebook Міла Максимова. - Вже зібралися йти, особливо коментаторів не слухала, сама була в шоці, що зараз все далося так легко в порівнянні з ультрамарафоном в Києві. Дуже пишалася сином - він пробіг свій перший офіційний марафон сьогодні за 3 години 20 хвилин. Поки чекала Владика з душу, прогулялася до сектору де проходило нагородження, там було багато категорій: по дистанціях 3, 5, 10, 21, 42, параспортсмени, команди, ролери. І тут дивлюся на п'єдестал, а там на другому місці стоїть дівчинка за якою я фінішувала в притул, а третє місце пусте. Зметикували, підійшла. Виявляється, поки я бродила навколо стадіону в ейфорії, не почула своє прізвище. Ось так приємним сюрпризом для мене стало третє місце в категорії жінки 20+ (20-39 років). Їду додому з медаллю і призами. Наступний забіг у вересні в Краматорську".