Суббота, 21 Сентябрь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

ККФВ
 
Чотири команди взяли участь у обласній спартакіаді з легкоатлетичного кросу серед вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації: транспортно-економічний коледж і монтажний технікум з Дніпра, а також дві команди з Кам'янського - коледж фізвиховання і металургійний коледж. Змагання пройшли в останній день весни в парку біля палацу культури "Хімік". На параді відкриття змагань були присутні начальник управління молоді та спорту Кам'янського Едуард Коряк, головний суддя змагань Віктор Тонконог, переможниця і презер всеукраїнських і міжнародних змагань зі спортивної ходьби Юлія Кушка, заступник директора по спортроботі ККФВ Тагір Хасамудінов.
 
Кожна команда була представлена десятьма спортсменами. "У нашій команді виступали 26 спортсменів, - розповідає тренер ККФВ Сергій Гужва. - У залік вносилися по вісім кращих результатів, показаних юнаками на дистанції 1000 метрів і дівчатами на 500 метрів. У підсумку найкращою командою став наш коледж. Друга команда Кам'янського, металургійний коледж, зайняла вперше в своїй історії друге місце".
 
Треба відзначити, що в індивідуальних результатах в призові трійки серед юнаків і дівчат увійшли виключно спортсмени ККФВ.
ІНДИВІДУАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ НАЙСИЛЬНІШИХ КРОСМЕНІВ
 
500 метрів
 
1 - Іванченко Ірина (1.29,7)
2 - Кушка Аліна (1.31,7)
3 - Зоріна Вікторія (1.33,8)
 
1000 м
 
1 - Видря В'ячеслав (2.29,0)
2 - Совертека Володимир (2.30,0)
3 - Жданюк Олександр (2.34,7)

 

 
МІСЦЯ, ЗАЙНЯТІ КОМАНДАМИ
 
1 - ККФВ (172 очка)
2 - ДМК (60)
3 - ДМТ (57)
4 - ДТЕК (50)
 
СКЛАД КОМАНДИ ККФВ 
 
Видря В`ячеслав
Жданюк Олександр
Гарькавий Ілля 
Совертека Володимир 
Воронюк Роман 
Коровніченко Олег 
Курій Максим
Неборачок Сергій 
Іванченко Ірина
Зоріна Вікторія 
Лигун Ірина 
Коркодим Ілона
Гунченко Анна
Пінчук Олександра
Мартиненко Христина 
Мухачова Ксенія 
Кушка Аліна 
Водолімова Христина
Пуга Юлія 
Сміюха Ірина