Старт лег атл

На центральних вулицях Кам`янського сьогодні проводився легкоатлетичний пробіг пам'яті К.Р. Патера-Розумовського. Понад дві тисячі чоловік разом з міським головою Андрієм Білоусовим пробігли трьохкілометрову дистанцію.

З Білоусовим

Як розповів головний рефері пробігу суддя міжнародної категорії, тренер-викладач Сергій Гужва, на дистанцію вийшли і двісті спортсменів Кам`янського коледжу фізичного виховання. "Наша команда стала абсолютним переможцем, завоювавши три нагороди. По правилам змагань, нагороди отримали тільки по три призери серед жінок і чоловіків.  Абсолютну перемогу серед жінок отримала студентка третього курсу ККФВ Ірина Іванченко. Іра подолала дистанцію пробігу за 11 хвилин 55 секунд. А другокурсниця Аліна Кушка стала третьою (12 хв 30 сек). Серед чоловіків друге місце посів В`ячеслав Видря, однокурсник Аліни. Його результат 10 хв 20 сек. Крім учасників пробігу від ККФВ працювали сто волонтерів: 80 студентів 2-3 курсів - судді по дистанції, і по 10 чоловік під керівництвом тренера-викладача Віктора Блюдо на регістрації і на фініші".

Гужва Блюдо і Іванченко

По закінченню пробігу міський голова нагородив переможців кубками, медалями, грамотами.