Кросмени

На стадіоні "Перемога" 17 жовтня пройшли змагання з легкоатлетичного кросу, що входять в залік спартакіади між вузами першого-другого рівня акредитації. У Кам'янській зоні крім дев'яти навчальних закладів нашого міста змагаються представники Вільногірська, Ерастовки і Верхньодніпровська. Легкоатлетичний крос став другим видом з дванадцяти, які проводяться протягом навчального 2018/2019 року.

На доріжках стадіону змагалися юнаки та дівчата на дистанціях 1000 і 500 метрів. За підсумками легкоатлетичного кросу перемогу з тотальною перевагою здобули бігуни з Кам'янського коледжу фізичного виховання. У них 243 очка. Лише в бігу серед юнаків третє місце дісталося студенту індустріального коледжу Микиті Січовому. На другому місці державний Придніпровський коледж (154 очка). Третє  місце посіли спортсмени комерційного коледжу (132 очка). За ними розмістились коледжі: хіміко-технологічний, економічний, медичний, енергетичний.