Рижикова2

На Олімпійському стадіоні Берліна проходить чемпіонат Європи з легкої атлетики.

8 серпня відбулися трі півфінальні забіги серед жінок на дистанції 400 метрів з бар`єрами, в кожному з яких змагалися українські спортсменки. Останній виявився найсильнішим. З семи фінішувавших легкоатлеток відразу чотири показали результати, що дозволили потрапити у фінал. А перемогла в ньому Анна Рижикова (Ярощук) з Дніпра, яка ще недавно захищала честь ПКСЦ "Дзержинка". До речі, її результат 54,82 сек. виявився найкращим серед трьох єтапів. У фіналі, який відбудеться 10 серпня, буде вести боротьбу за нагороди ще одна українка - Вікторія Ткачук. На жаль їхня подруга по команді Марія Миколенко в своєму забігові показала лише п`ятий результат, що не дозволив їй пройти дальше.