v.karpovich

В Тунельній балці міста Дніпро 17 червня пройшов крос по пересіченій місцевості "V DniproTrail Half Marathon". Змагалися спортсмени на трьох дистанціях: 5,5 км, 11 км і 21 км 97 м. В напівмарафоні приймали участь 41 спортсмен. Кам`янське було представлене двома кросменами. Відомий легкоатлет Василь Карпович із СК "Дніпровець" переміг у віковій категорії 50 років і старше. Наш земляк подолав напівмарафонську дистанцію за 1 годину 47 хвилин. "Взагалі я долаю цю дистанцію за 1 годину 23 хвилини. Але тут була дуже пересічена місцевість, піщаний грунт, тому і такий результат. Навіть переможець в абсолюті показав результат 1 година 37 хвилин", - говорить В.Карпович. В абсолютному заліку 63-річний Василь Васильович посів шосте місце. Ще один кам`янчанин, Сергій Коршунов, став другим на п`ятикілометровій дистанції.

Наступні змагання, в яких прийме участь Василь Карпович, пройдуть 7-8 липня на стадіоні "Трудові резерви" в Дніпрі. В чемпіонаті України серед легкоатлетів-ветеранів він бігтиме 10 кілометрів.