Приз з Лавини

B  Дніпровському парку розваг "Лавина" пройшов легкоатлетичний крос, присвячений пам'яті заслужених тренерів Левіна і Жильцова, а також дворіччя бігового клубу "Start Dnipro".

Як повідомив тренер Кам'янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, більше двохсот спортсменів брало участь в різних видах змагань. "Відразу в декількох забігах змагалися 57 наших бігунів, - розповідає С.Гужва. - І вони показали дуже хороші результати. В 200-метровому забігу в гору весь п'єдестал пошани зайняли наші спортсменки: Марина Караповська, Христина Мартиненко, Тетяна Макаренко. Серед юнаків Ігор Петрусь трохи програв на фінішній прямій спортсмену з Дніпра Андрію Кузьменко і завоював срібну медаль. На третьому місці Іван Кульбач.

У бігу "на вибування" команда ККФВ в складі п'яти чоловік (Видря В'ячеслав, Насонов Микита, Ярошевський Денис, Караповська Марина, Лисенко Наталія) посіла перше місце.

Наступним видом змагань була "першість по планці". У цій дисципліні спортсмен повинен перебувати в упорі лежачи на ліктях. А виграє той, хто довше так простоїть. Тут знову відзначилися тільки наші спортсмени. Серед дівчат абсолютною переможницею стала Анна Власюк, що простояла "в планці" 4 хвилини 59 секунд. Друге місце дісталося Наталії Лисенко (3 хв. 35 сек.). Аня Гунченко посіла третє місце (3 хв. 30 сек.).

lvA7l5lX9X0

Серед юнаків рекордний час 6 хвилин 30 секунд показав Сергій Лебідь. Решта призових місць дісталися Роману Воронюку (6 хв.) І Денису Ярошевському (5 хв.).

t8ZmIP75z68

Дистанція кросу проходила в лісі по важкому піщаному грунту і рясніла калюжами. Серед юнаків Владислав Селянкін пробіг три кілометри за 9 хвилин 56 секунд і став срібним призером.

За підсумками всіх дисциплін команда ККФВ завоювала головний приз - красивий кубок".