a WgVvM4SHY

В Кам'янському на стадіоні "Перемога" 12 жовтня відбувся легкоатлетичний крос, який входить до програми спартакіади між вищими учбовими закладами I-II рівня акредитації.

Як повідомив головний суддя спартакіади Іван Якименко, на старти вийшли команди восьми учбових закладів міста. Змагання проводились в бігу на 500 метрів (дівчата) і 1000 метрів (юнаки). В залік брались вісім кращих результатів кожної з команд. Абсолютними переможцями стали студенти коледжа фізичного виховання, які набрали 279 очок. В призову трійку ввійшли команди металургійного коледжу (177), комерційного технікуму (169) і технологічного коледжу (147).

Легкоатлетичний крос став другим видом спартакіади. Найближчі змагання відбудуться 7-8 листопада. Тоді пройде турнір з шашок. А 23-24 листопада змагатимуться тенісисти.