Соколова6

В першій декаді жовтня відбулись фінальні змагання серед найкращих спортсменів Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" агропромислового комплексу країни.

В програму входили декілька видів спорту (настільний теніс, шашки, шахи, гирьовий спорт, волейбол, легкоатлетичний крос). В загальному заліку збірна Дніпропетровської області стала п'ятою. Друге місце на рахунку волейболістів (тренер О.Стратинчук). Також другими стали кросмени. В кожній команді виступали юнак і дівчина. Честь Дніпропетровщини відстоювали студенти коледжу фізичного виховання Кам'янського Владислав Селянкін і Юлія Соколова (на фото). Серед 15 спортсменок Юлія зайняла на дистанції 1000 метрів п'яте місце, показав час 2 хвилини 45 секунд. Влад пробіг двохкілометрову дистанцію четвертим, змагаючись с 23-ма суперниками. Його результат 4 хвилини 57 секунд. "Боротьба була дуже впертою, так я серед нас було декілька майстрів спорту міжнародного класу. Траса була зовсім не підготовлена, ми бігли по лісовому грунті. Перше місце дісталось представникам Київщини, а третіми стали кросмени з Одеської області",- говорить Влад Селянкін.