Оголошуємо початок реєстрації на пробіг, який відбудеться 30 квітня у Дніпродзержинську

1) Назва: Легкоатлетичний пробіг пам’яті Патер-Розумовського Казимира Романовича.

2) Дистанції: 20 км для чоловіків, 5 км для жінок та чоловіків

3) Старт: 30.04.2016, 11:00.

5) Переможці визначаються як в абсолюті, так и за віковими категоріями.

6) Переможці визначаються за кращим часом. Учасники, що посіли І, ІІ, ІІІ місця в абсолютній першості на 20 км у чоловіків і 5 км у жінок, нагороджуються кубками та грошовими винагородами. Учасники, що посіли І, ІІ, ІІІ місця в абсолютній першості на 5 км у чоловіків нагороджуються дипломами і медалями.
Учасники, що посіли І, ІІ, ІІІ місця в кожній віковій групі на дистанціях 20 км у чоловіків і 5 км у жінок, нагороджуються медалями, дипломами та грошовими винагородами.
Призери абсолютної першості нагородженню у вікових групах не підлягають.

7) Призовий фонд складає:
- в абсолютній першості:
І місце - 1000 грн.
ІІ місце - 700 грн.
ІІІ місце - 500 грн.

8) Фінансування витрат здійснюється КЗ «Дніпродзержинський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дніпродзержинської міської ради, благодійних внесків та інших джерел.

9) Реєстрація учасників пробігу та видача номерів буде здійснюватись 29 квітня 2016 року з 9:00 до 20:00 за адресою: Дніпропетровська обл., м.Дніпродзержинськ, вул. Бурхана, 13, готельний комплекс «Зоря», та 30 квітня з 9:00 до 10:00 на місті старту - площа Калнишевського, проспект Тараса Шевченко.

11) Звертаємо увагу: повні умови участі у пробігу - в офіційному Положенні пробігу: https://goo.gl/rt97kc