В обласному центрі 13-14 вересня пройшов командний чемпіонат Дніпропетровщини з легкої атлетики серед юнаків 2004 року народження та молодше.

В боротьбу за нагороди долучилася і збірна команда Кам'янського коледжу фізичного виховання. Як повідомила тренер Марія Полковникова, її вихованці змогли вибороти 12 призових місць. "Першого дня кам`янчани сім разів піднімалися на п`єдестал пошани, - розповідає тренер. - Спочатку "бронзу" в ходьбі здобув студент третього курсу Олександр Амелін. В бігу на 1500 метрів срібну медаль завоював Владислав Гриценко. На відмінно пробігли одну з найскладніших дисциплін - 2000 метрів з перешкодами - Ярослава Антоненко і Анжеліка Матрос, які відповідно посіли перше і друге місця. А Ярослав Булеков на цій же дистанції став третім. В эстафетному бігу коледж представляли дві команди: жіноча (Валерія Михайлова, Таїсія Денисенко, Ірина Грицишина, Ярослава Антоненко) та чоловіча (Олександр Амелін, Ярослав Булеков, Володимир Євона, Владислав Гриценко). Наступного дня тріумфом для спортсменів ККФВ завершилися забіги на 3000 метрів. Дівчата окупували весь п`єдестал пошани: перше місце - Ярослава Антоненко, друге - Валерія Михайлова, третє - Анжеліка Матрос. У хлопців чемпіоном став Ярослав Булеков, а срібним призером Владислав Гришуков".